Mahjongg II - Afspille denne gratis Online strategi spil som er et strategi spil, Mahjong spil, sjove spil, puzzle spil, hukommelse spil, mahjong spil, androidog alle frie spil på Fupa spil
   

Fun Mahjongg II Free Game

"Mahjongg II"
A Free Online Game


Mahjongg II

Click To Play

Free Game Plays: 511916  Online Game Rating: Rate Mahjongg II Star 1Rate Mahjongg II Star 2Rate Mahjongg II Star 3Rate Mahjongg II Star 4Rate Mahjongg II Star 5 Online Bookmark:


Mahjongg II Online Information

Mahjongg II Category: Online Strategy Games
Description: Mahjongg II er en super sjov matchspil sikker på at aflaste enhver kedsomhed, du kan have! I dette spil skal du fjerne mahjonggs ved plukke dem af par. Du kan kun vælge en mahjongg, hvis det er øverst i stakken, og det kan nås fra venstre eller højre. Sørg for at være strategisk, når plukke mahjonggs, fordi en enkelt mahjongg kan blokere adgangen for en masse mahjonggs. Også være hurtig, fordi du er jo hurtigere, jo højere du punkter vil være! Dette spil er online.
Tags: , , , , , ,
Developer: Fupa
Instructions: Kontrollere inde i spillet instruktioner til, hvordan man spillerMahjongg II.

Link Code: | Embed Code: | IFrame Code:
Tilføj dette spil til din webside!

Kopier koden til din side

Mahjongg II Vildt kommentarer

/tinyf/ninja.png Fupabotbrat69 wrote at 5/7/2010 4:54:00 PM
"i love this game! i agree cnlos, makes the brain work. i never get board with this game or any vareation of it."
/tinyf/jester.png Fupasamlb wrote at 3/25/2009 6:18:00 AM
"ive playd better"
/tinyf/maharaja.png Fupacnlos wrote at 3/11/2009 6:17:00 PM
"i like this game a lot ,it makes the brain work. cnlos 3/11/09"
/tinyf/maid.png Fupahidi23 wrote at 1/20/2009 1:50:00 PM
"Just like all the other ordinary mahjong games. There are better mahjongs than this!"
/tinyf/RobinHood.png Fupakarenangel wrote at 1/19/2009 12:05:00 AM
"how do i play "
/tinyf/hippy.png Fupagodmother wrote at 12/7/2008 5:21:00 PM
"i can't help it. i love this game"
/tinyf/baker.png FupaGryphon wrote at 11/4/2008 7:22:00 AM
"same ol`same ol`.nothing special."
Sign up or Login to post a comment about Mahjongg II!


Seneste Online Scores
Miner Fupasanfrois104550
Miner Fupasanfrois101300
Miner Fupasanfrois99050
Miner Fupasanfrois89800
Miner Fupasanfrois85250
Miner Fupasanfrois32700
Hippy Fupakkatt195888700
Hippy Fupakkatt195882800
Hippy Fupakkatt195881250
Hippy Fupakkatt195873350
Hippy Fupakkatt195851450
Hippy Fupakkatt195843050
Hippy Fupakkatt195833800
Hippy Fupakkatt195818000
Hippy Fupakkatt19586800


Hvis du kunne lide Mahjongg II Du kan også gerne dette spil:



  


DMCA | Privacy | Sitemap
Copyright © 2008-2014 Fupa Games Inc. Trademarks & Copyrights belong to their respective owners.