Space Attackers - Afspille denne gratis Online skyde spil som en plads spil, angriberne spil, sjove spil, skyde spil, skyde spil, skydespil, androidog alle frie spil på Fupa spil
   

Fun Space Attackers Free Game

"Space Attackers"
A Free Online Game


Space Attackers

Click To Play

Free Game Plays: 79242  Online Game Rating: Rate Space Attackers Star 1Rate Space Attackers Star 2Rate Space Attackers Star 3Rate Space Attackers Star 4Rate Space Attackers Star 5 Online Bookmark:


Space Attackers Online Information

Space Attackers Category: Online Shooting Games
Description: Dette er en genindspilning af den klassiske plads angribere spil. I dette spil styrer du et rumskib til at ødelægge et team af plads angribere. Angriberne vil skyde dig tilbage til gengæld og vil nærme sig tættere og tættere. Der er særlige fjender, når ødelagt, vil de give dig nogle meget nice våben. Dette spil er online.
Tags: , , , , , ,
Developer: Fupa
Instructions: Kontrollere inde i spillet instruktioner til, hvordan man spillerSpace Attackers.

Link Code: | Embed Code: | IFrame Code:
Tilføj dette spil til din webside!

Kopier koden til din side

Space Attackers Vildt kommentarer

/tinyf/shedevil.png Fupacabbie-jan wrote at 3/14/2009 12:13:00 PM
"dont like using left hand for shooting, right for controls. sorry not ambidextrous !"
Sign up or Login to post a comment about Space Attackers!


Seneste Online Scores
Dragon FupaWarman29027450
Dragon FupaWarman2903100
Beekeeper FupaOscar5031350
Beekeeper FupaOscar5027650
Beekeeper FupaOscar5023400
Beekeeper FupaOscar5010345
Beekeeper FupaOscar501950
Sargent Fupaamis12600
Sargent Fupaamis1010
Ninja Fupabigphil12319700
Ninja Fupabigphil1237800
Queen Fupaldarosav7800
Queen Fupaldarosav7700
Robin Hood Fupachloebryson27100
Robin Hood Fupachloebryson5880


Hvis du kunne lide Space Attackers Du kan også gerne dette spil:



  


DMCA | Privacy | Sitemap
Copyright © 2008-2014 Fupa Games Inc. Trademarks & Copyrights belong to their respective owners.