Mahjongg - Spille denne gratis Online brætspil spillet som er en knogler spil, mahjong spil, mahjonggog alle frie spil på Fupa spil
   

Fun Mahjongg Free Game

"Mahjongg"
A Free Online Game


Mahjongg

Click To Play

Free Game Plays: 87209  Online Game Rating: Rate Mahjongg Star 1Rate Mahjongg Star 2Rate Mahjongg Star 3Rate Mahjongg Star 4Rate Mahjongg Star 5 Online Bookmark:


Mahjongg Online Information

Mahjongg Category: Online BoardGame Games
Description: Dette antikke kinesiske spil holder du ønsker mere! Alt du skal gøre i dette spil rydde hvert niveau ved matchende brikker for at fjerne dem. Mens matching fliser skal du vælge to brikker, der svarer til og ikke blokeres fra højre eller venstre. Hvis du ikke kan vælge en flise er det blokeret. Dette spil er super sjovt! Dette spil er online.
Tags:
Developer: minigame
Instructions: Kontrollere inde i spillet instruktioner til, hvordan man spillerMahjongg.

Link Code: | Embed Code: | IFrame Code:
Tilføj dette spil til din webside!

Kopier koden til din side

Mahjongg Vildt kommentarer

/tinyf/RobinHood.png Fupacarolyn39 wrote at 5/31/2013 9:52:00 PM
"at the end of the game the screen freezes and will not post score. Have to refresh screen. Can't find a way to stop this!"
/tinyf/genie.png FupaPAMMYK wrote at 8/19/2010 7:10:00 PM
"It's ok... Mahjongg IS Mahjongg! "
Sign up or Login to post a comment about Mahjongg!


Seneste Online Scores
Devil Fupabearbear2769000
Devil Fupabearbear383000
Librarian Fupavinecliff3624000
Librarian Fupavinecliff2796000
She Devil Fupanewalady2408000
Maid Fupaloveheart2869000
Hippy Fupajojonpam4450000
Hippy Fupajojonpam3892000
Queen Fupalime2681000
Nurse Fupasuedina1725000
She Devil Fupadolali3453000
She Devil Fupadolali1498000
Robin Hood Fuparadha572312000
Robin Hood Fuparadha571378000
Robin Hood Fupatatycabez7719000


Hvis du kunne lide Mahjongg Du kan også gerne dette spil:



  


DMCA | Privacy | Sitemap
Copyright © 2008-2014 Fupa Games Inc. Trademarks & Copyrights belong to their respective owners.